Zaproszenie ślubne Minimal - Pastelowe Kwiaty

Zaproszenie ślubne Minimal - Pastelowe Kwiaty

Zaproszenie ślubne Minimal - Pastelowe Kwiaty

Darmowa dostawa
od 500 zł

Bezpieczne
zakupy

Masz pytania?
Doradzimy

Cena: 5,29 zł 5.29

Zobacz dostępne kolory sznureczków, wstążek i kopert

Formularz dt. szczegółów ślubu będzie do wypełnienia po przejściu kolejnych kroków koszyka. Będzie tam też pole na wpisanie swoich uwag i sugestii :)

ilość szt.
* - Pole wymagane
Nie możesz znaleźć winietek lub innych dodatków do tego zaproszenia?
Bez obaw, robimy do kompletu wszystko, co tylko sobie wymarzycie!

Kilka przydatnych informacji

  • Minimalna wielkość zamówienia zaproszeń ślubnych wynosi 30 sztuk. W przypadku chęci zamówienia mniejszej ilości sztuk, prosimy domówić jedną sztukę produktu "Personalizacja małej ilości zaproszeń" (to koszt wpisania Państwa danych do projektu i uruchomienia maszyn w drukarni). W przypadku chęci zamówienia próbek, zapraszamy do działu PRÓBKI.
  • Zaproszenia w standardzie drukowane są na eleganckim, mlecznobiałym, kredowym papierze o gramaturze 350g. Jest on sztywny i matowy, w dotyku lekko śliski.
  • Mamy także do dyspozycji (na zamówienie, po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym) inne rodzaje papieru:
    • jasnobeżowy, ekologiczny papier satynowy o gramaturze 350g - matowy, gładki, lekko śliski w dotyku - jest produkowany w pełni z ekologicznych surowców. Przy tym rodzaju papieru obowiązuje dopłata 0.5 zł/szt. zaproszenia.
    • fakturowany przypominający strukturą papier czerpany. Wygląda on przepięknie zwłaszcza na zaproszeniach z motywami akwarelowymi. Przy tym rodzaju papieru obowiązuje dopłata 1 zł/szt. zaproszenia.
  • Po złożeniu zamówienia w ciągu 3 dni roboczych (licząc od dnia następnego) przesyłamy Państwu mailowo wizualizację zaproszenia z Państwa danymi do akceptacji lub ewentualnych poprawek. Następnie, jeżeli została wybrana opcja komputerowego wypisania nazwisk Gości, przesyłamy Państwu również wygląd wszystkich wypisanych zaproszeń, aby mieć pewność, że wszystkie nazwiska wypełnione są prawidłowo (ten plik również dosyłamy Państwu w czasie max. 3 dni roboczych od zaakceptowania wstępnego projektu). Łączny czas realizacji (projekty+realizacja) (z wyłączeniem wyjątkowych sytuacji) zazwyczaj zamyka się w 10-15 dniach roboczych.
  • Jak najbardziej istnieje możliwość późniejszego domówienia kilku sztuk zaproszeń. Konieczna jest wtedy jednak dodatkowa opłata (30 zł) za wykonanie pliku w drukarni - wydruki realizowane są na profesjonalnych maszynach i ich czasowe zajęcie niesie ze sobą dodatkowe koszty. W przypadku chęci domówienia zaproszeń prosimy o kontakt :)

Opis

Minimalistyczne, bardzo delikatne zaproszenie ślubne z lekkimi, pastelowymi kwiatami.

Model składa się z jednej, dwustronnie zadrukowanej karty o wymiarach ok. 115x165 mm.

W cenę wliczona jest koperta ekologiczna lub kolorowa matowa (koperty perłowe doliczane są dodatkowo).

Uwaga:

- Koperty zamykane prostym zamknięciem nie posiadają wklejek - prosimy o tym pamiętać podczas składania zamówienia.

 

 

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl