Zaproszenia ślubne Stokrotki

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Organizujecie rustykalne wesele? Panna Młoda będzie miała lekką, zwiewną suknię, wianek na głowie, stoły gości przyozdobicie dekoracjami kwiatowymi niczym zerwanymi prosto z pobliskiej łąki, a uroczystość odbędzie się pod gołym niebem? Jeśli bliskie są Wam naturalne i proste motywy ślubne, cenicie ekologiczne rozwiązania i chcecie uroczystością ślubną pokazać swoją osobowość, powinniście zadbać o to, aby każdy szczegół uroczystości był z taką wizją spójny. Zastanówcie się więc, jakie powinny być Wasze idealne zaproszenia ślubne. Być może wybór padnie na wzory ze stokrotkami?

Zaproszenia na ślub rustykalny - prostota i natura

Stokrotki są kwiatami niezwykle prostymi, delikatnymi i charakterystycznymi. Nie ma chyba osoby, która pomyliłaby je z innymi. Właśnie ze względu na swoją prostotę i ulotność, stokrotki będą pięknie komponować się z Waszym naturalnym ślubem zorganizowanym na uboczu w cichej, małej wsi, jak i w dużym folwarku graniczącym z parkiem. Wbrew pozorom możliwości ich wykorzystania macie naprawdę bardzo wiele! Począwszy od wianka na głowie Panny Młodej, zwiewnego i lekkiego bukietu pełnego stokrotek, butonierki Pana Młodego po ciekawą aranżację miejsca do zdjęć ze ślubnymi gośćmi. Może zdecydujecie się również na inne detale, takie jak np. przyozdobienie starej beczki stokrotkami i czarną tabliczką wskazującą miejsce wesela, a może wypełnicie słodki stół stokrotkami? Nie zapomnijcie również o winietkach i zaproszeniach, które powinny we właściwy sposób zapowiadać tak wyjątkową uroczystość!

Zaproszenia ślubne - stokrotki

W Lovelle przygotowaliśmy dla Was osobną kategorię, w której znajdziecie zaproszenia ślubne z motywem stokrotek. Wśród nich m.in. zaproszenie pn. Różowa stokrotka. Na jego froncie umieściliśmy prosty motyw pojedynczej stokrotki w różowym kolorze. Ponad nią jest miejsce na Wasze imiona oraz ten najważniejszy element, czyli datę zaślubin. W skład wspomnianego, przykładowego zaproszenia wchodzi karta główna dwustronnie zadrukowana (z drugiej strony jest miejsce na pozostałe informacje związane z miejscem, datą i godziną ślubu) oraz mniejsza kartka z prośbą o potwierdzenie przybycia na jednej stronie i inicjałami przyszłych małżonków na drugiej. Dobierzcie do niego pasującą kopertę i… już niedługo będziecie mogli rozdawać zaproszenia gościom!

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl