Zaproszenia ślubne słoneczniki

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Wasz ślub odbędzie się latem? Nic nie kojarzy się więc z tą porą roku bardziej niż ciepłe promienie słońca oraz natura w jej pełnym rozkwicie. Letni klimat może więc zagościć na Waszej uroczystości w postaci pięknego i radosnego motywu słoneczników.

Słonecznik na zaproszeniu ślubnym - propozycja na letnią uroczystość

W Lovelle znajdziecie wiele wyjątkowych wzorów w kategorii: zaproszenia ślubne ze słonecznikiem. Są to m.in. propozycje z kolekcji Botanic, takie jak otwierany model przedstawiający na froncie wspomniane słoneczniki i towarzyszące im białe kwiaty, możliwy do Waszej indywidualnej personalizacji. Podlegają jej m.in. kolor koperty i rodzaj papieru. Jeśli interesują Was także pozostałe elementy z tej kolekcji, przygotujemy również numery na stoły i winietki dla gości. Wszystko utrzymane w tej samej, radosnej stylistyce słonecznika.

Do zaproszeń ślubnych wielu przyszłych małżonków przywiązuje dużą wagę. Nic w tym dziwnego, bowiem zaproszenie stanowi pewnego rodzaju wstęp do uroczystości, na którą zapraszamy bliskie nam osoby, daje im wskazówkę co do motywu przewodniego tego wyjątkowego dnia i mówi co nieco o charakterze Państwa Młodych. Jest to więc jeden z pierwszych elementów, na które przyszli małżonkowie oprócz rezerwacji terminu, sali oraz wyboru fotografa, zwracają największą uwagę. Różnorodność dostępnych propozycji jest tak duża, że warto pomyśleć o motywie przewodnim uroczystości już wcześniej, aby zaproszenia spełniły nasze oczekiwania w 100%.

Zaproszenia ślubne z motywem słonecznika najlepiej „grają” na ślubach odbywających się w pełni lata, jak i wczesną jesienią. Są niezwykle radosne w swoim wyrazie i doskonale podkreślają porę roku, w której bierzemy ślub. Słoneczniki odnajdą się w każdej sytuacji - pięknie udekorują ołtarz, mogą stanowić główny motyw na pergoli wyeksponowanej podczas ślubu cywilnego, znaleźć się w bukiecie Panny Młodej (samodzielnie lub w towarzystwie innych kwiatów), ale także ozdobić pięknie wejście na salę, czy też do kościoła. To zdecydowanie propozycja dla tych par, którym zależy na naturalności.

Zaproszenia ślubne ze słonecznikiem - jak złożyć zamówienie?

Składanie zamówienia na zaproszenia ślubne z motywem słonecznika w sklepie Lovelle jest niezwykle proste. Możecie zacząć od zamówienia próbki, dzięki której zobaczycie, jak dany wariant prezentuje się w rzeczywistości. Kolejnym krokiem będzie personalizacja wybranych zaproszeń ślubnych i określenie pewnych szczegółów, takich jak rodzaj i kolor sznureczka bądź wstążki, obecność naklejki (okrągłej lub prostokątnej w zależności od zamknięcia). Wypełnicie również formularz dotyczący szczegółów ślubu, które przeniesiemy na papier. Znajdzie się w nim miejsce także na Wasze sugestie.

Oprócz głównej strony zaproszenia ślubnego ze słonecznikiem możecie zdecydować się także na dołożenie dodatkowej wkładki, która będzie doskonałym miejscem do zamieszczenia przydatnych informacji dla gości - może być to romantyczny lub humorystyczny wierszyk, jak i informacja o sugerowanych prezentach, ale i każda inna, dowolna treść.

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl