Zaproszenia ślubne piwonie (peonie)

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Bardzo wiele Panien Młodych chce, aby w ich bukiecie ślubnym znalazła się piwonia. Jest ona zdecydowanie jednym z piękniejszych kwiatów i wciąż bardzo popularnym na ślubach. Zawdzięcza to swojemu niezaprzeczalnemu urokowi i wielu pięknym, delikatnym płatkom. Jej budowa jest charakterystyczna i łatwa do rozpoznania. Piwonia oznacza zdrowie, radość, bogactwo. Utożsamia piękno i elegancję. W Lovelle dla wszystkich Panien Młodych, które zakochane są właśnie w piwonii, przygotowaliśmy wiele propozycji zaproszeń ślubnych z piwonią, które będą piękną zapowiedzią letnich ślubów. Proponujemy m.in. takie zaproszenia ślubne jak modele z kolekcji Botanic oraz Minimal.

Piwonia na zaproszeniach ślubnych Lovelle

Piwonia na naszych zaproszeniach została ukryta w kilku motywach. I tak możecie zdecydować się np. na model pn. Geometryczne brzoskwiniowe róże z kolekcji Botanic, propozycję pn. Peonia, czy też kilka wariantów z kolekcji Minimal. Parom Młodym, które poszukują prostych zaproszeń z peonią, z pewnością spodoba się model z kolekcji Botanic pn. Peonia. Kwiat ten znajduje się na froncie zaproszenia. Poniżej gałązki z kwiatem jest miejsce na Wasze imiona. Pojedynczy kwiat peonii, tak jak w tym przypadku, jest niezwykle symboliczny i nie powoduje nadmiernego przepychu. Jest to zaproszenie otwierane, w którym znajduje się dużo miejsca na personalizowane informacje dla Waszych gości. Po lewej stronie możecie umieścić np. prośbę o potwierdzenie przybycia lub informację o prezentach. Z kolei prawa strona zarezerwowana jest na najważniejsze informacje dotyczące miejsca, daty i godziny zaślubin.

Kolejną propozycją z kolekcji zaproszeń z peoniami, która może Wam się spodobać, jest model z różowym wiankiem. Również i w kwiatach tworzących wspomniany wianek, znajdziecie peonię. Ten kwiatowy motyw powtarza się na większej, jak i mniejszej kartce przeznaczonej do RSVP. Inną propozycją jest model. pn. Różowa peonia. Akwarelowa piwonia występuje na zaproszeniu w towarzystwie małych, zielonych listków. Do tego, jak i wszystkich innych zaproszeń na ślub, możecie dobrać pasujące winietki oraz menu.

Zaproszenia - kiedy je wysyłać?

Aby uniknąć faux-pas, należy pamiętać, aby nie zaskakiwać swoich gości i poinformować ich o uroczystości ślubnej odpowiednio wcześnie. Przyjmuje się, że zaproszenia ślubne należy wysłać lub wręczyć osobiście minimum 4-5 miesięcy przed ślubem. Taki czas sprawia, że goście weselni będą mogli nie tylko odpowiednio wcześnie przygotować się do uroczystości, zwłaszcza jeśli mają dłuższą drogę do pokonania, ale też pozwoli im na ewentualne dopasowanie swoich osobistych planów, na przykład wakacyjnych, do Waszej uroczystości.

Zaproszenia ślubne, które zdobią np. akwarelowe piwonie, mogą być piękną zapowiedzią Waszej uroczystości. Pamiętajcie tylko, aby dobrać je do Waszych charakterów, gustu, miejsca uroczystości, ale i terminu, w którym odbywają się ślub i wesele. Dzięki temu uzyskacie spójną i pasującą do siebie całość i macie też pewność, że kwiaty, jakie znalazły się na Waszych zaproszeniach na ślub, czyli na przykład peonie, mogą też pojawić się w dekoracji na sali.

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl