Zaproszenia ślubne paproć

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Paproć kojarzy nam się z lasem. Jest niezwykle delikatna, ma charakterystyczną formę i zachwyca intensywnym odcieniem zieleni. Jakie Pary Młode powinny wybrać właśnie zaproszenia ślubne z motywem paproci? Te, które będą bawić się na swoim weselu w sali położonej blisko lasu, jak i te, które marzą o ślubie pod gołym niebem, np. w lesie. W Lovelle znajdziecie różne propozycje zaproszeń na ślub z zachwycającym motywem paproci, który pozytywnie zaskoczy również Waszych gości. A jeśli do całości dobierzecie pasujące menu i winietki, uzyskacie spójność wszystkich elementów dekoracyjnych.

Wyjątkowe zaproszenia ślubne z paprocią

Znaczenie paproci wiązane jest z jej długowiecznością. Paprocie miejsce na wzrost znajdują w nieco oddalonych, zacienionych i wilgotnych miejscach. Paproć na zaproszeniach na ślub będzie pozytywnym symbolem długowieczności i trwałości właśnie zawartego związku małżeńskiego.

W Lovelle możecie wybrać np. zaproszenie ślubne z motywem paproci z kolekcji Botanic. Znajdziecie w nich różne propozycje, np. model z samą paprocią, jak i z delikatną konwalią. Zaproszenie przedstawiające jedynie samą paproć jest proste, wyraziste, ale jednocześnie minimalistyczne. To wariant jednokartkowy z dwustronnym zadrukiem. Do tego możecie dołączyć drugą kartkę z informacjami ważnymi dla gości. Będą to np. informacje o prezentach, telefony kontaktowe, czy też inne, na przykład miłosny wierszyk. Do całości możecie dobrać pasującą kopertę. Najlepiej pasować będzie koperta ekologiczna, ale możecie także zdecydować się na wariant perłowy.

Wzór z kolekcji Botanic - zaproszenie ślubne paproć z konwalią

Jeśli interesują Was zaproszenia ślubne z motywem paproci, ale chcecie, aby towarzyszyły jej jeszcze dodatkowe kwiaty, proponujemy Wam wzór pn. Paproć z konwalią. Delikatne, subtelne, białe kwiaty konwalii ciekawie przeplatają paproć, przywodząc na myśl niewinność i delikatność. Co więcej, paproć i konwalia mogą być motywem przewijającym się i kontynuowanym na pozostałych elementach dekoracyjnych (menu, winietki), ale także występować w kwiatach na stołach gości, Pary Młodej, jak i w bukiecie Panny Młodej. Modele zaproszeń z paprocią będą dobrze pasować na śluby odbywające się wiosną. W każdym przypadku personalizacji podlegają takie elementy jak Wasze imiona, szczegóły uroczystości oraz rodzaj i kolor koperty.

Jeśli chcecie uzyskać jeszcze bardziej leśny klimat, pomyślcie o naturalnych plastrach drewna położonych na stołach, lnianych sznureczkach, którymi możecie przewiązać kopertę, a jako podziękowania dla gości wybierzcie np. słoiczki z miodem.

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl