Zaproszenia ślubne konwalie

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Biel jest kolorem od zawsze kojarzącym się z czystością oraz niewinnością. Panna Młoda ma na sobie w tym wyjątkowym dniu ślubu białą suknię, a Pan Młody koszulę. Jeśli kwiaty, które mają znaleźć się na Waszym ślubie, również mają być w bieli, przyjrzyjcie się bliżej zaproszeniom Lovelle. Jedną z naszych propozycji są zaproszenia ślubne z motywem delikatnej, drobnej konwalii. Konwalia jest także oznaką zbliżającej się wiosny oraz przyrody, która budzi się do życia. Może stać się motywem przewodnim Waszej uroczystości oraz elementem dekoracyjnym w kościele, w plenerze, na stołach, czy też pięknie przyozdobić tablicę z rozmieszczeniem gości.

Zaproszenia z konwaliami - na jaki ślub?

Opisywane konwalie doskonale sprawdzą się jako dekoracja ślubów odbywających się wiosną. Tak jak przyroda budzi się wtedy do życia, tak i zawarty właśnie związek małżeński symbolizuje początek nowej, wspólnej drogi obojga małżonków. Konwalia pięknie przyozdobi śluby odbywające się w mniejszych salach, ale może też stać się jednym z elementów większej kompozycji. Jeśli to właśnie konwalia ma występować na sali i miejscu ceremonii w dużych ilościach i chcecie, aby również bukiet Panny Młodej skomponowany był z kwiatów konwalii, powinniście zdecydować się na pasujący do całości wzór zaproszenia ślubnego. Konwalia będzie uroczą towarzyszką skromnych uroczystości w kościele, jak i przysięgi składanej w plenerze. Niezależnie jednak od tego, gdzie odbędzie się uroczystość i jak będzie przebiegać, konwalia swoją symboliką podkreśli ten wyjątkowy dzień.

Personalizacja Waszych zaproszeń

Zaproszenia ślubne z konwaliami, które tworzymy dla Was w Lovelle, przygotowywane są całkowicie pod indywidualne oczekiwania. Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego motywu na zaproszeniu. Może być to właśnie model z opisywaną konwalią, ale również z innymi kwiatami, które także znajdziecie w naszej ofercie. Kolejny krok to podanie podstawowych informacji, takich jak m.in. Wasza data ślubu, imiona, miejsce uroczystości i przyjęcia weselnego. Personalizacji podlegają także wszystkie pozostałe elementy, które finalnie składają się na gotowe zaproszenie. Mowa tu m.in. o rodzaju koperty, sznureczku, czy też komputerowym wypełnieniu nazwisk gości.

Jeśli znajdziecie już i spersonalizujecie swoje wymarzone zaproszenia na ślub, nie zapomnijcie również o innych, pozostałych dodatkach, które razem stworzą piękną, spójną całość. Mamy tu na myśli m.in. menu, które pojawi się na stołach, jak i winietki z nazwiskami gości.

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl