Zaproszenia ślubne Jaskry

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Jakie kwiaty mogą być godnym konkurentem dla piwonii? Naszym zdaniem… jaskry! To przepiękne kwiaty o niezaprzeczalnych walorach estetycznych, które charakteryzują się prostotą, obfitością, klasą, nonszalancją i romantyzmem. Zdobywają coraz większą popularność wśród Panien Młodych, które chętnie widzą obecność jaskrów w swoich ślubnych dekoracjach. Kremowe, bogate w formie jaskry znalazły się również na okładce zaproszeń dostępnych w Lovelle. To m.in. zaproszenia ślubne pn. Kremowe Jaskry.

Kremowe jaskry - na śluby delikatne, romantyczne i eleganckie

Jaskry to kwiaty dość bogate, ale jednocześnie proste i wyraziste. Dlatego, jeśli Panna Młoda poszukuje ciekawej alternatywy dla popularnych róż czy piwonii, swoją uwagę powinna zwrócić właśnie na te kwiaty. Mają pełną, charakterystyczną formę, występują w wielu kolorach i z pewnością będą grać główną rolę w ślubnych dekoracjach. Podkreślą klasę i elegancję. Będą wyróżniać się w bukiecie ślubnym, przyciągać wzrok na stołach gości i zdobić strefę wypoczynku stworzoną np. na tarasie. Co ważne, jaskry są dostępne w większości kolorów, co daje duże możliwości aranżacyjne. Mają bardzo delikatne płatki i cienkie łodyżki. Dostępne są mniej więcej od zimy do wiosny, czasem nawet do końca lipca. Czy to nie dobry powód do tego, aby zainteresować się jaskrami w kontekście ślubnych dekoracji?

Zaproszenia ślubne z jaskrami w Lovelle

Gdy już wiecie, że to właśnie obecność jaskrów we florystycznych aranżacjach będzie dla Was istotna, przyjdzie czas na dobór innych dodatków. Do takich należą również zaproszenia ślubne - najlepiej więc, aby i te przedstawiały jaskry. Wasz wybór może paść m.in. na dostępne w tej kategorii zaproszenie pn. Kremowe Jaskry, na którego froncie znajdują się właśnie opisywane kwiaty. Te oraz inne zaproszenia ślubne możecie dowolnie spersonalizować tak, aby przekazywały wszystkie najważniejsze informacje związane z Waszą uroczystością, m.in. szczegóły dotyczące godziny i miejsca zaślubin. Wspomniany wzór uzupełnijcie wstążeczką lub sznureczkiem i włóżcie do pasującej kolorystycznie koperty.

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl