Zaproszenia ślubne hortensja

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Hortensja jest kwiatem bardzo zdobnym i okazałym. Robi niesamowite wrażenie, występuje w wielu kolorach i doskonale wpisuje się w pełen miłości dzień zaślubin. Zyskuje uznanie w oczach Par Młodych decydujących się na zawarcie związku małżeńskiego w letnich, ciepłych miesiącach, jak i wczesną jesienią. Hortensja może więc odgrywać główną rolę również podczas Waszego ślubu.

Zaproszenia ślubne z hortensją - przepych i romantyzm

W Lovelle miłośnicy hortensji znajdą przepiękne wzory zaproszeń idealnie oddających nastrój panujący w dniu ślubu. Wśród nich znalazły się m.in. zaproszenia ślubne z kolekcji Botanic - Różowe Hortensje oraz Nature Love - Niebieskie Hortensje. Nasze zaproszenia drukujemy na wysokiej jakości papierze i personalizujemy zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Hortensja jest kwiatem niezwykle okazałym, wdzięcznym, pięknym, występującym w różnych kolorach. Dlatego w Lovelle dajemy Wam możliwość wyboru zaproszenia ślubnego z motywem hortensji m.in. różowej lub niebieskiej. Dzięki temu możecie zdecydować się na ten odcień, który jest Wam bliższy. Zanim jednak podejmiecie decyzję o hortensji jako Waszym motywie przewodnim, postarajcie się zaplanować termin zaślubin w taki sposób, aby odpowiadał on dostępności na naszym rynku właśnie tych kwiatów. Dzięki temu będziecie mogli bez problemu „zgrać” ich kolor z motywem widocznym na zaproszeniu ślubnym.

Hortensja w niebieskim lub różowym kolorze może pięknie oraz dostojnie nadać niezwykłą oprawę Waszej uroczystości kościelnej, jak i cywilnej. Niesamowicie prezentuje się w ślubnym bukiecie Panny Młodej, na stole prezydialnym w formie bogatej girlandy w towarzystwie innych kwiatów, jak również przy wejściu na salę. Ze względu na jej rozmiar, przyozdobicie nią duży kościół, jak i rozległy teren przy sali weselnej. Hortensja sama w sobie, nawet w postaci jednej gałązki może symbolicznie, ale urokliwie przyozdobić stoły gości.

Hortensja na zaproszeniu ślubnym i nie tylko

Decydując się na wybór zaproszenia ślubnego z hortensją możecie mieć pewność, że dopasujecie do niego pozostałe elementy, bez których wesele nie byłoby pełne. Mowa tu na przykład o praktycznych winietkach, jak i często wybieranych numerach na stoły Waszych gości. Te również zamówicie w Lovelle i tym samym osiągnięcie estetyczną spójność całej uroczystości.

Zaproszenia ślubne z motywem hortensji w niebieskim kolorze przywołują na myśl spokój, nadzieję i wiarę w szczęśliwe, wspólne, długie życie. Na ich froncie zauważymy bogaty wieniec złożony z hortensji i uzupełniających je, białych kwiatów. Zaproszenie jest otwierane w środku. Macie do dyspozycji dużo miejsca, które pozwoli Wam na zamieszczenie takich szczegółów, jak data, godzina i miejsce ślubu oraz informacji dotyczącej sugerowanych prezentów. Z kolei inny model zaproszenia z hortensjami w różowym kolorze z pewnością spodoba się tym przyszłym małżonkom, którzy stawiają na bardziej wyraziste kolory, symbolizujące łączące ich uczucie. W tym przypadku również mamy możliwość personalizacji zaproszenia i zamieszczenia ważnych informacji dotyczących zaślubin zarówno w jego środku, jak i na dodatkowej wkładce. Jeśli nie wiecie, który model wybrać, zdecydujcie się na zamówienie próbek wspomnianych wariantów zaproszeń.

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl