Zaproszenia ślubne Gipsówka

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Gipsówka to charakterystyczne, drobne, białe kwiatki, które często występują w wielu kompozycjach bukietowych. Kojarzą się z okresem komunijnym, zdobiąc w postaci wianka głowy dziewczynek, ale także ślubnym. Są delikatne i urocze. Wszyscy znamy białe gipsówki, ale mogą występować również w innych kolorach, na przykład różowym. Zaproszenia ślubne z motywem gipsówki będą pięknie uzupełniać letnie śluby. W Lovelle znajdziecie zaproszenia na ślub z gipsówką, które będą zwiastunem Waszej uroczystości. Do nich możecie dobrać pasujące dodatki, takie jak winietki i menu.

Zaproszenia ślubne z motywem gipsówki - delikatnie i skromnie

Skromne Panny Młode, które nie lubią przepychu, mogą zdecydować się właśnie na gipsówkę. Jej drobne kwiatki będą zauważalne, ale jednocześnie zachowają skromność. Jedno z dostępnych w Lovelle zaproszeń ślubnych z gipsówką to model z kolekcji Botanic pn. Gipsówka. Składa się na niego jedna otwierana karta, a także pasująca koperta, którą możecie spersonalizować. Front zaproszenia prezentuje uroczy wianek. W jego środku mogą znaleźć się Wasze inicjały, a pod wiankiem pełne imiona wraz z datą ślubu. Z kolei w środku powinniście zamieścić wszystkie najważniejsze informacje, takie jak miejsce, data i godzina ceremonii ślubnej, a także miejsce wesela. Nie zapomnijcie o prośbie o potwierdzenie przybycia, a także informacji o prezentach, którą możecie przekazać w subtelny, ale jednocześnie czytelny sposób. Kopertę można spersonalizować, to znaczy zdecydować się na wzór ekologiczny, kolorowy matowy, jak i perłowy. Do wspomnianego zaproszenia warto też dodać winietki i menu w tym samym stylu.

Jak zamawiać zaproszenia w Lovelle?

To bardzo proste! Na samym początku zdecydujcie się na jeden z dostępnych wzorów. Jeśli podoba Wam się kilka i nie wiecie jeszcze, które wybrać, dajemy Wam możliwość zamówienia próbek wskazanych modeli. Kolejny krok to podanie w formularzu wszystkich istotnych informacji, takich jak miejsce, data, godzina ślubu, miejsce wesela, Wasze imiona. Ponadto, jeśli chcecie, aby zaproszenie z motywem gipsówki zyskało dodatkowy urok, możecie poinformować nas o wyborze dodatkowego sznureczka, jak i wstążeczki. Macie też do wyboru kilkanaście kolorów koperty, możecie dobrać uroczą naklejkę na kopertę, zamówić dodatkową kartę (np. informującą o noclegach), jak i poprosić nas o komputerowe wypełnienie nazwisk Waszych gości. W prosty oraz intuicyjny sposób przeprowadzimy Was przez cały proces składania zamówienia na zaproszenia ślubne w Lovelle, jeśli wybraliście motyw gipsówki, ale też każdy inny.

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl