Zaproszenia ślubne eukaliptus

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Niezwykle popularne i lubiane przez Pary Młode w ostatnich latach stały się ceremonie, których motywem przewodnim są rośliny. Na taką uroczystość w otoczeniu pięknej zieleni decydują się narzeczeni, którzy chcą zorganizować ślub i wesele w naturalnej stylistyce, najczęściej nawiązującej do stylu boho, botanicznego oraz rustykalnego. Dużym zainteresowaniem cieszy się m.in. znany większości eukaliptus. Jest on dobrą wróżbą dla przyszłych małżonków, ponieważ symbolizuje długowieczność, ale także wdzięcznym materiałem do pracy dla dekoratorów. Dlatego, jeśli zdecydujecie się na taki właśnie motyw, powinniście dobrać do niego odpowiednie zaproszenia ślubne.

Zaproszenia ślubne z eukaliptusem - naturalnie i romantycznie

W ofercie Lovelle znajdziecie wiele wzorów zaproszeń z wyjątkowym motywem eukaliptusa. Wśród nich m.in. zaproszenie z serii Botanic, Aquarelle oraz Nature Love. Każde z nich możecie maksymalnie dopasować do swoich oczekiwań i uroczystości, a także zamówić interesujące Was próbki.

Bardzo często eukaliptus staje się samodzielnym motywem, goszczącym zarówno na zaproszeniach ślubnych, jak i winietkach, czy też zawieszkach na alkohol oraz menu. Ma swój niezaprzeczalny urok, na który składają się przepiękny odcień zieleni oraz wyjątkowy kształt, kolor i faktura liści. Jeśli zdecydujecie się na motyw przewodni z eukaliptusem, nie zapomnijcie o tym, aby przyozdobił on miejsce zaślubin, kościół lub plener, a także znalazł się na sali weselnej, m.in. na stolikach gości oraz stole prezydialnym. Z pewnością jego minimalistyczny wyraz połączony z pewnego rodzaju prostotą zachwyci Was, jak i Waszych gości. Jeśli obawiacie się nadmiernej surowości eukaliptusa - zupełnie niepotrzebnie. Jest on niezwykle ciekawą oryginalną, prostą, ale jednocześnie romantyczną rośliną.

Gdzie doskonale sprawdzą się dodatki z eukaliptusem w roli głównej? Z pewnością na weselach organizowanych np. w popularnych stodołach, małych pomieszczeniach otrzymanych w sielskim stylu, jak i dużych, przeszklonych salach, z których mamy doskonały widok na otaczającą nas naturę. Jeśli chcecie postawić na naturalność, ale i nowoczesność, eukaliptus będzie dobrym wyborem.

Personalizacja Waszych zaproszeń ślubnych z motywem eukaliptusa

Eukaliptus może występować na zaproszeniu ślubnym samodzielnie, tak jak ma to miejsce na przykład w zaproszeniu z kolekcji Botanic i Aquarelle - Leaves, jak i w połączeniu z kwiatami w różnych kolorach - np. zaproszenia Nature Love - Białe Róże i Złoty Łuk oraz Aquarelle - Akwarelowy Wianek. Możecie więc zdecydować się na występowanie samego eukaliptusa, jak i jego połączenie z białymi, czy też różowymi kwiatami, aby całość nabrała jeszcze większej delikatności i romantyzmu.

Botaniczne zaproszenia ślubne, które zamówicie w Lovelle, możecie maksymalnie spersonalizować. Podczas składania zamówienia decydujecie m.in. o takich detalach jak rodzaj sznureczka lub wstążki, kolor koperty, czy też obecność dodatkowej karty na dowolne treści. Ponadto nazwiska Waszych gości możemy wypełnić komputerowo. Zaproszenia Lovelle standardowo drukowane są na eleganckim, mlecznobiałym, kredowym papierze o gramaturze 350 g. Na Wasze życzenie wydrukujemy zaproszenia ślubne z eukaliptusem na ekologicznym papierze satynowym lub papierze czerpanym.

Chcecie sprawdzić, jak wygląda wybrane przez Was zaproszenie ślubne na żywo, zanim zdecydujecie się na złożenie zamówienie? Nic trudnego. Oferujemy możliwość zamówienia próbek interesujących Was zaproszeń. Aby osiągnąć spójność w detalach, które odzwierciedlają charakter uroczystości, zamówcie też pasujące winietki, numery stołów, zawieszki na alkohol.

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl