Zaproszenia Ślubne Bordowe Kwiaty

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kolor od lat kojarzący się z gorącym uczuciem? Oczywiście, że czerwony! Stąd też Pary Młode często decydują się właśnie na wybór takiej dekoracji ślubnej, w której główną rolę odgrywają czerwone kwiaty. To one podkreślają miłość, przywiązanie i stałość uczucia. Jeśli poszukujecie ciekawych alternatyw dla klasycznej czerwieni, Waszą uwagę powinny zwrócić zaproszenia ślubne przedstawiające bordowe kwiaty. Ich intensywny odcień będzie pięknym tłem dla Waszej uroczystości, a także da szerokie pole do zastosowania przez wybraną przez firmę zajmującą się ślubnymi dekoracjami.

Propozycje zaproszeń bordo - elegancko i wyraziście

Bordo to kolor bardzo intensywny, wyrazisty, ale również stylowy i elegancki. Można go nazwać kolorem arystokratycznym. Z pewnością spodoba się tym Parom Młodym, którym zależy na intensywnej kolorystyce, które lubią się wyróżniać i chcą dać się zauważyć. Możecie zdecydować się na niego, gdy organizujecie elegancki obiad w stylowej restauracji, małe wesele na przeszklonej sali weselnej, czy też w folwarku. Każde z tych miejsc będzie dobre do wprowadzenia do niego koloru bordo, jeśli tylko zadbacie również o odpowiednie, tonujące ten kolor dodatki.<br> <br> W Lovelle znajdziecie kilka różnych propozycji zaproszeń ślubnych, w których główną rolę odgrywają bordowe kwiaty. Są to m.in. takie modele jak wzór z kolekcji Botanic pn. Bordowe Kwiaty oraz Wianek z czerwonymi kwiatami. Co ważne, dostępne w tej oraz pozostałych kolekcjach zaproszenia ślubne, możecie całkowicie spersonalizować, aby znalazły się w nich wszystkie, najważniejsze dla zaproszonych gości informacje. Waszej decyzji pozostawiamy dobór pasującej koperty, sznureczka, czy też obecność dodatkowej karty z informacjami dla gości.

Zaproszenia ślubne - bordowe kwiaty

Jeśli na Waszym ślubie planujecie obecność popularnych i eleganckich, złotych akcentów, dobrym wyborem będzie zaproszenie pn. Bordowe Kwiaty, na którym kwiaty oparte są na delikatnej, złotej obręczy. Taki złoty motyw możecie z łatwością przenieść na różne inne elementy obecne na sali weselnej oraz w miejscu złożenia przysięgi. Widoczny na froncie wieniec może stać się motywem przewodnim na sali i wystąpić również w formie wieńca na ściance za Parą Młodą. Małe, bordowe kwiaty będą też efektownie wyglądać przyczepione do krzeseł gości.

Z kolei, jeśli idziecie bardziej w kierunku prostoty i naturalności, możecie wybrać zaproszenie pn. Wianek z czerwonymi kwiatami, bez dodatkowych elementów. Kwiaty z wianka widocznego na froncie zaproszenia możecie przenieść do rzeczywistości np. w formie małych, naturalnych bukiecików umieszczonych na stołach gości w prostych wazonach, ale również ich płatki rozsypać np. w drodze do ołtarza, czy też stołu urzędnika. Gdy już zdecydujecie się na jedno z zaproszeń ślubnych z czerwonymi kwiatami, pozostanie Wam dobór koperty (może być ekologiczna, perłowa, jak i matowa), dodatkowych elementów (np. sznureczka) oraz ewentualne uzupełnienie zaproszenia kartą na dowolną treść (np. informację o noclegu).

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl