Zaproszenia ślubne otwierane kwadratowe

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Pary Młode podejmując decyzję o wyborze zaproszeń na swój ślub, muszą zdecydować się nie tylko na widniejący na nich motyw, który będzie spójny ze stylem, w jakim odbędzie się ślub, podjąć decyzję o kolorze koperty, czy też dodatkowych sznureczkach oraz wstążkach, ale też wziąć pod uwagę ich format. Jednymi z częściej wybieranych przez Pary Młode są kwadratowe zaproszenia ślubne. Dają one wiele możliwości, jeśli chodzi zarówno o wyrażenie indywidualnych upodobań małżonków, jak i przekazanie gościom najważniejszych informacji związanych z uroczystością ślubną. Jakie kwadratowe zaproszenia znajdziecie w Lovelle?

Kwadratowe zaproszenia ślubne - modele z kolekcji Nature Love

Kwadratowe zaproszenia ślubne w Lovelle to m.in. modele z romantycznej i delikatnej kolekcji Nature Love. Najpopularniejsze wymiary kwadratowych zaproszeń to m.in. 15 × 15 cm. W Lovelle wymiary wszystkich kwadratowych wzorów znajdziecie po kliknięciu na wybrany model - jest to zazwyczaj ok. 14 cm x 14 cm. Bogactwo wzorów zaproszeń z kolekcji Nature Love pozwoli Wam zdecydować się na wymarzony motyw, który będzie wspaniałą zapowiedzią nadchodzącej uroczystości. Warto również pamiętać, że nasze zaproszenia dają Wam możliwość ich dowolnej personalizacji. Podlegają je m.in. imiona lub inicjały znajdujące się na froncie, informacje związane z datą, miejscem i godziną uroczystości, jak i dodatkowe treści, np. romantyczny wiersz lub cytat. Nie powinniście również zapomnieć o informacji związanej z potwierdzeniem przybycia, jak i preferowanymi prezentami.

Zaproszenia pełne miłości!

Wzory zaproszeń dostępnych w Lovelle to m.in. Kremowe Róże, które spodobają się tym z Was, którzy oczekują romantycznej, eleganckiej dekoracji ślubnej z wykorzystaniem najpopularniejszych i najbardziej romantycznych na świecie kwiatów. Na froncie tego zaproszenia uwzględniliśmy kremowe róże oparte na stylowej, złotej obręczy. Model ten ma wymiar ok. 14 cm x 14 cm (zaproszenie kwadratowe), a jego cena obejmuje również kopertę ekologiczną lub matową. Pięknym uzupełnieniem tego wzoru będzie dodanie do niego sznureczka w złotym lub innym, pasującym kolorze. Zwolennicy bardziej wyrazistych i efektownych propozycji powinni rozważyć model pn. Niebieskie Hortensje. Dobierając do niego pasującą kopertę w odcieniu granatu i podkreślając samo zaproszenie metalizowanym sznureczkiem, zyskacie niezwykle stylową propozycję, która z pewnością zachwyci wszystkich Waszych gości.

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl