Kształt zaproszeń ślubnych

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Państwo Młodzi mogą wybierać spośród różnych wariantów zaproszeń i coraz częściej są one bardzo oryginalne. Nie brakuje więc ciekawych modeli np. w postaci zwiniętej w rulon kartki papieru, płyty winylowej, elegancko zapakowanego pudełka czy też pasujących do siebie puzzli. Jednak wciąż wielu przyszłych małżonków decyduje się na wybór klasycznych form zaproszeń, takich jak kwadrat czy też prostokąt. Każdy z tych wariantów przygotowaliśmy również w Lovelle.

Popularne kształty zaproszeń na ślub

Jak już wspomnieliśmy, zaproszenia ślubne kwadratowe i prostokątne są aktualnie najpopularniejszymi i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Oczywiście, wiele par decyduje się na wybór innego zaproszenia, często bardziej spersonalizowanego i odzwierciedlającego ich zainteresowania, czy też usposobienie. Niezaprzeczalnie jednak zaproszenia prostokątne i kwadratowe wciąż znajdują się na podium i zapewniają dużo miejsca na przekazanie gościom najważniejszych informacji. Coraz popularniejszym wyborem są też zaproszenia jednokartkowe, bardziej minimalistyczne w swojej formie, ale równocześnie jedne z nowocześniejszych, które wyglądają niezwykle ciekawe przewiązane elegancką wstążeczką bądź delikatnym sznureczkiem.

Jakie możliwości dają Wam poszczególne zaproszenia?

Zaproszenia prostokątne, jak sama nazwa wskazuje, przyjmują kształt prostokąta. Jeden ich bok jest krótszy, a drugi dłuższy. Nie brakuje jednak w ich przypadku miejsca na wybrany motyw na froncie wraz z towarzyszącymi mu inicjałami bądź pełnymi imionami przyszłej Pary Młodej. Takie zaproszenie najczęściej można otworzyć - jest to model dwustronny. Wtedy po prawej stronie dostępne jest miejsce na rozbudowane informacje o zbliżającej się uroczystości ślubnej, datę, godzinę zaślubin, imię lub imiona gości, a także adres sali weselnej. Co więcej, po lewej stronie można umieścić np. romantyczny cytat, a do całości dołączyć jeszcze jedną karteczkę, tym razem mniejszą, z miejscem na RSVP, czyli prośbę o potwierdzenie przybycia. Podobnie w przypadku otwieranego, kwadratowego zaproszenia - różni się ono tylko tym, że ma wszystkie boki równe i jest proporcjonalnie mniejsze. Z kolei modele jednokartkowe stanowią ciekawą alternatywę i umożliwiają stworzenie zaproszenia z kilku kartek, na których zamieścicie wszystkie informacje. Warto przewiązać karteczki wstążką, która doda całości elegancji.

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl