wyszukiwarka zaawansowana
Zaproszenie ślubne Botanic - Różowy Wianek

Zaproszenie ślubne Botanic - Różowy Wianek

Cena: 5,00 zł 5.00

Zobacz dostępne kolory sznureczków, wstążek i kopert

ilość szt.
* - Pole wymagane

Kilka przydatnych informacji

 • Minimalna wielkość zamówienia zaproszeń ślubnych wynosi 30 sztuk. W przypadku chęci zamówienia mniejszej ilości sztuk, prosimy domówić jedną sztukę produktu "Personalizacja małej ilości zaproszeń" (to koszt wpisania Państwa danych do projektu i uruchomienia maszyn w drukarni). W przypadku chęci zamówienia próbek, zapraszamy do działu PRÓBKI.
 • Zaproszenia w standardzie drukowane są na ozdobnym, śnieżnobiałym, bardzo gładkim i eleganckim papierze o gramaturze 340g
 • Mamy także do dyspozycji (na zamówienie, po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym) inne rodzaje papieru:
  • biały satynowy o gramaturze 350g - sztywny i elegancki. Choć jest matowy, jest lekko śliski w dotyku.
  • jasnobeżowy, ekologiczny papier satynowy o gramaturze 350g - matowy, gładki, lekko śliski w dotyku - jest produkowany w pełni z ekologicznych surowców.
  • fakturowany przypominający strukturą papier czerpany. Wygląda on przepięknie zwłaszcza na zaproszeniach z motywami akwarelowymi.
 • Po złożeniu zamówienia w ciągu 3 dni roboczych (licząc od dnia następnego) przesyłamy Państwu mailowo wizualizację jednego zaproszenia z Państwa danymi. Następnie po Państwa akceptacji jeżeli została wybrana opcja komputerowego wypisania nazwisk gości przesyłamy Państwu również wygląd wszystkich zaproszeń, aby mieć pewność, że wszystkie nazwiska wypełnione są prawidłowo. Po oficjalnej akceptacji tego projektu nie ma już możliwości zmian w zamówieniu. Łączny czas realizacji (z wyłączeniem wyjątkowych sytuacji) zazwyczaj zamyka się w 10-12 dniach roboczych.
 • Jak najbardziej istnieje możliwość późniejszego domówienia kilku sztuk zaproszeń. Konieczna jest wtedy jednak dodatkowa opłata (30 zł) za wykonanie pliku w drukarni - wydruki realizowane są na profesjonalnych maszynach i ich czasowe zajęcie niesie ze sobą dodatkowe koszty. W przypadku chęci domówienia zaproszeń prosimy o kontakt :)

Opis

Minimalistyczne zaproszenie ślubne z motywem wianka z pudrowych, akwarelowych kwiatów, gdzie głównym akcentem są róże.

Cena obejmuje:

- 1x kartę główną z zadrukiem dwustronnym o wymiarach ok. 105/148 mm

- 1x jednostronną karteczkę RSVP z prośbą o potwierdzenie przybycia o wymiarach ok. 85x128 mm

- sznureczek lub wstążkę (z wyjątkiem wstążki koronkowej - ta opcja jest płatna dodatkowo).

Produkty powiązane

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl