wyszukiwarka zaawansowana
Zaproszenie ślubne Botanic - Pudrowe Kwiaty

Zaproszenie ślubne Botanic - Pudrowe Kwiaty

Cena: 5,00 zł 5.00

Zobacz dostępne kolory sznureczków, wstążek i kopert

ilość szt.
* - Pole wymagane

Kilka przydatnych informacji

 • Minimalna wielkość zamówienia zaproszeń ślubnych wynosi 30 sztuk. W przypadku chęci zamówienia mniejszej ilości sztuk, prosimy domówić jedną sztukę produktu "Personalizacja małej ilości zaproszeń" (to koszt wpisania Państwa danych do projektu i uruchomienia maszyn w drukarni). W przypadku chęci zamówienia próbek, zapraszamy do działu PRÓBKI.
 • Zaproszenia w standardzie drukowane są na ozdobnym, śnieżnobiałym, bardzo gładkim i eleganckim papierze o gramaturze 340g
 • Mamy także do dyspozycji (na zamówienie, po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym) inne rodzaje papieru:
  • biały satynowy o gramaturze 350g - sztywny i elegancki. Choć jest matowy, jest lekko śliski w dotyku.
  • jasnobeżowy, ekologiczny papier satynowy o gramaturze 350g - matowy, gładki, lekko śliski w dotyku - jest produkowany w pełni z ekologicznych surowców.
  • fakturowany przypominający strukturą papier czerpany. Wygląda on przepięknie zwłaszcza na zaproszeniach z motywami akwarelowymi.
 • Po złożeniu zamówienia w ciągu 3 dni roboczych (licząc od dnia następnego) przesyłamy Państwu mailowo wizualizację zaproszenia z Państwa danymi do akceptacji lub ewentualnych poprawek. Następnie, jeżeli została wybrana opcja komputerowego wypisania nazwisk Gości, przesyłamy Państwu również wygląd wszystkich wypisanych zaproszeń, aby mieć pewność, że wszystkie nazwiska wypełnione są prawidłowo (ten plik również dosyłamy Państwu w czasie max. 3 dni roboczych od zaakceptowania wstępnego projektu). Łączny czas realizacji (projekty+realizacja) (z wyłączeniem wyjątkowych sytuacji) zazwyczaj zamyka się w 10-15 dniach roboczych.
 • Jak najbardziej istnieje możliwość późniejszego domówienia kilku sztuk zaproszeń. Konieczna jest wtedy jednak dodatkowa opłata (30 zł) za wykonanie pliku w drukarni - wydruki realizowane są na profesjonalnych maszynach i ich czasowe zajęcie niesie ze sobą dodatkowe koszty. W przypadku chęci domówienia zaproszeń prosimy o kontakt :)

Opis

Minimalistyczne zaproszenie ślubne z motywem lekkich, pudrowych, akwarelowych kwiatów.

Cena obejmuje:

- 1x kartę główną z zadrukiem dwustronnym o wymiarach ok. 105/148 mm

- 1x jednostronną karteczkę RSVP z prośbą o potwierdzenie przybycia o wymiarach ok. 85x128 mm

- sznureczek lub wstążkę (z wyjątkiem wstążki koronkowej - ta opcja jest płatna dodatkowo).

Produkty powiązane

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl