Pudełka na koperty ślubne

Coraz więcej Par Młodych decyduje się poinformować swoich gości na zaproszeniu ślubnym o formie prezentu, która najbardziej im odpowiada. Najczęściej są to pieniądze, ale równie popularne są np. zdrapki, czy też inne, wygrywające kupony. Dlatego zarówno wspomniane podarunki, jak i koperty z życzeniami, warto schować w bezpiecznym miejscu. Prezentowane pudełka na koperty ślubne są nie tylko bardzo stylowe i eleganckie, ale także bezpieczne. Goście mogą umieścić w nich koperty z pieniądzmi, jak i życzeniami. Ponadto, takie pudełko na koperty po uroczystości ślubnej może stanowić miejsce na wszystkie pamiątki, ponieważ bardzo dobrze prezentuje się wizualnie i przypomina o tym najważniejszym dla wszystkich małżonków dniu.

Personalizacje dostępnych w Lovelle pudełek na ślubne koperty

Widoczne w tej kategorii sklepu Lovelle pudełka na koperty mogą mieć różne formy. Przygotowaliśmy dla Was m.in. takie propozycje jak duża, drewniana skrzynia na koperty z kluczykiem i efektownymi, lustrzanymi napisami, duże pudełko wykonane z drewna, nieco mniejszy jego odpowiednik, jak i proste pudełko na koperty bez zbędnych ozdobników. Każde z nich możecie dopasować do swoich oczekiwań, stylu wesela (na przykład drewniane pudełko na ślubne koperty świetnie wpisze się w styl wesel boho i rustykalnych), jak i liczby gości, którzy przyjadą na Waszą uroczystość. Każde pudełko jest w pełni personalizowane. Oznacza to, że umieścimy na nim podaną datę ślubu oraz imiona. Dzięki temu, takie ślubne pudełko na koperty staje się niepowtarzalną pamiątką na wiele wspólnych lat oraz miejscem przechowywania najszczerszych życzeń. Pudełka mogą być zamykane na bezpieczny kluczyk, dzięki czemu żadna osoba do tego niepowołana, nie będzie mogła dostać się do jej zawartości. Jeśli jednak chcecie, na skrzyni może znajdować się inny napis, który nam podacie. Najczęściej są to jednak imiona, inicjały, data ślubu i krótkie podziękowania.

Co więcej, możecie także zdecydować się na najbardziej pasujący Wam odcień skrzyni, a są to: drewno bielone, naturalne, ciemne. Równie szczegółowej personalizacji podlegają także odcienie doklejanych liter. Mogą być one: białe, w odcieniu jasnego, naturalnego drewna, pomalowane złotą farbą, srebrną lub w zupełnie innym, wymarzonym przez Was kolorze.

Czy pudełko na koperty jest niezbędne?

Coraz częściej tak! Trudno przecież wyobrazić sobie świadka lub świadkową, którzy trzymają w swoich rękach otrzymane kwiaty, rzeczowe prezenty, a także muszą dbać o to, aby nie zgubić żadnej koperty z życzeniami, jak i włożonymi do nich pieniędzmi. Jak więc widać skrzynka na koperty jest bardzo praktycznym, coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, polegającej na składaniu życzeń i prezentów, skrzyneczkę można bezpiecznie zamknąć i schować ją w pokoju.

Skrzyneczki i pudełka dostępne w Lovelle nie muszą całkowicie różnić się swoim stylem od pozostałych elementów dekoracyjnych, takich jak zaproszenia, winietki oraz menu. Jeśli za pośrednictwem naszego sklepu zamówicie również wspomniane dodatki, bez problemu dopasujecie do nich pasującą skrzyneczkę bądź pudełko.

Pudełko i skrzyneczka na koperty będą doskonałą pamiątką na długie lata, ale mogą stać się także miejscem służącym przechowywaniu ważnych dla Was drobiazgów. Ponadto są też ciekawym i stylowym dodatkiem, które zwłaszcza wyjątkowo i precyzyjnie wykonane, może znaleźć się na zdjęciach ślubnych.

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl