Czas i sposób realizacji zamówienia

Czas i sposób realizacji zamówienia

Jak to działa?

  • Po umieszczeniu w koszyku wybranych zaproszeń nastąpi przekierowanie do formularza, w którym należy podać wszystkie dane dotyczące ślubu.
  • Po złożeniu zamówienia w ciągu 3 dni roboczych (licząc od dnia następnego) przesyłamy Państwu mailowo wizualizację zaproszenia z Państwa danymi do akceptacji lub ewentualnych poprawek.
  • Następnie, jeżeli została wybrana opcja komputerowego wypisania nazwisk Gości, przesyłamy Państwu również wygląd wszystkich wypisanych zaproszeń, aby mieć pewność, że wszystkie nazwiska wypełnione są prawidłowo (ten plik również dosyłamy Państwu w czasie max. 3 dni roboczych od zaakceptowania wstępnego projektu).
  • Łączny czas realizacji (projekty+realizacja) (z wyłączeniem wyjątkowych sytuacji) zazwyczaj zamyka się w 10-15 dniach roboczych od momentu złożenia zamówienia. Czas dostawy nie jest wliczany do czasu realizacji.

Przez 'dni robocze' rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych. O wszelkich urlopach lub przerwach w pracy na bieżąco informujemy na stronie sklepu oraz w mediach społecznościowych.

 

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl