wyszukiwarka zaawansowana

Czas i sposób realizacji zamówienia

Czas i sposób realizacji zamówienia

Jak to działa?

Po umieszczeniu w koszyku wybranych zaproszeń nastąpi przekierowanie do formularza, w którym należy podać wszystkie dane dotyczące ślubu.

Po złożeniu zamówienia w ciągu 3 dni roboczych (licząc od dnia następnego) przesyłamy Państwu mailowo wizualizację zaproszenia z Państwa danymi do akceptacji lub ewentualnych poprawek.

Następnie, jeżeli została wybrana opcja komputerowego wypisania nazwisk Gości, przesyłamy Państwu również wygląd wszystkich wypisanych zaproszeń, aby mieć pewność, że wszystkie nazwiska wypełnione są prawidłowo (ten plik również dosyłamy Państwu w czasie max. 3 dni roboczych od zaakceptowania wstępnego projektu).

Łączny czas realizacji (projekty+realizacja) (z wyłączeniem wyjątkowych sytuacji) zazwyczaj zamyka się w 10-15 dniach roboczych od momentu złożenia zamówienia. Czas dostawy nie jest wliczany do czasu realizacji.

Przez 'dni robocze' rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych. O wszelkich urlopach lub przerwach w pracy na bieżąco informujemy na stronie sklepu oraz w mediach społecznościowych.

 

Nasze realizacje na Waszych weselach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl